ما را بشناسد

کار ما

آداک هوم با بهره گیری از افراد مجرب و با تجربه در صنعت رایانه و افراد مجرب و خبره در کار ملک و املاک محیطی را برای هموطنان عزیز ایجاد کند ، که شما بتوانید به راحتی با چند کلیک و نگاه خانه ی مدنظر خود را در سریع ترین زمان پیدا کنید. همچنین ما برای راحتی بیشتر شما با عقد قرارداد با مشاورین املاک متعدد در کشور سعی کرده که شما بتوانید هر چه سریع تر ملک را معامله کرده و فرست را از دست ندهید.

آداک هوم فقط برای خرید ایجاد نشده ، بلکه شما می توانید ملک خود را به آداک هم بسپارید و بدون ضرر و صرف زمان طولانی ملک خود را بفروشید.هدف آداک هوم امنیت و راحتی شما هموطنان عزیز میباشد . در وبسایت آداک هوم قیمت های املاک و نموداری از آخرین قیمت های ملک و  املاک طبق قیمت های مشخص املاک و مسکن در کشور قرار داده می شود که شما با آسودگی کافی و بدون ترس از افت قیمت و ارزش واقعی ملک ، مکان مورد نظر وارد معامله کنید.

محل مورد نظر خود را انتخاب کنید

شما در هر کجا از کشور که باشید حتی خارج از کشور هم می توانید با جستجو در وبسایت ملک دلخواه خود را پیدا کنید و معامله کنید. آداک هم حتی آماده ی همکاری با مشاورین املاک خارج از کشور هم می باشد.

با ما در تماس باشد

شما می توانید با برقراری تماس با ما اطلاعات دقیق تر از ملک را بدست بیاورید و یا با تماس تلفنی اطلاعات مربوط به همکاری و عقد قرارداد با ما را بدست آورید.

راحتی و آسایش شما

آداک هم با ایجاد یک محیطی ساده و کاملا دیجیتال سعی کرده که شما بدون صرف هزینه و زمان براحتی ملک مدنظرتان را بخرید یا بفروشید.شما با آداک هم دیگر نگران کلاهبرداری و ضرر و زیان نخواهید بود.